Get Adobe Flash player

Finalisterna

101 Fordonsmekanik

Antti Tuomainen, Savon ammatti- ja aikuisopisto
Ville Simonen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu tekniikka ja kulttuuri
Jussi Talja, Turun ammatti-instituutti
Atte Peltomäki, Vaasan ammattiopisto
Toni Salmela, Etelä-Savon ammattiopisto
Wilbert Riihimäki, Kokkolan ammattiopisto
Sampo Linna, Kokkolan ammattiopisto
Joonas Harju, Kokkolan ammattiopisto

102 Bilskadereparation

Ville-Petteri Jämsä, Oulun seudun ammattiopisto
Henri Syrjälä, Oulun seudun ammattiopisto
Tommy Perjus, Yrkesakademin i Österbotten
Niko Rossi, Etelä-Savon ammattiopisto
Joni Äijänen, Jyväskylän ammattiopisto
Mikko Kipinoinen, Turun ammatti-instituutti
Henri Päivinen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu tekniikka ja kulttuuri

103 Billackering

Ruslan Shchukin, Oulun seudun ammattiopisto
Touko Koskela, Oulun seudun ammattiopisto
Jenni Lehtinen, Tampereen seudun ammattiopisto
Lauri Laamanen, Etelä-Savon ammattiopisto
Juho Pitkänen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu tekniikka ja kulttuuri
Noora Lehvola, Savon ammatti- ja aikuisopisto

104 Transportlogistik

Benjamin Launokorpi, Yrkesakademin i Österbotten
Alex Patrik Siren, Turun ammatti-instituutti
Eerik Ahola, Oulun seudun ammattiopisto
Esa Vainola, Hyria koulutus Oy
Juho Salomaa, Koulutuskeskus Tavastia
Viljami Tölli, Nivalan ammattiopisto
Arttu Kallionpää, Loimaan ammatti- ja aikuisopisto

105 Användning av skogsmaskin

Arto Väänänen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Valtimo
Eetu Lihavainen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Valtimo
Tatu Mikkonen, Etelä-Savon ammattiopisto
Tommi Ojala, WinNova Länsirannikon Koulutus Oy
Jukka Välipakka, Jämsän ammattiopisto
Juho Helminen, WinNova Länsirannikon Koulutus Oy
Teemu Riepula, Oulun seudun ammattiopisto
Teuvo Turves, Oulun seudun ammattiopisto

201 CAD-planering

Jaakko Ekman, Koulutuskeskus Salpaus
Toni Kokkonen, Koulutuskeskus Salpaus
Eetu Kolppanen, Kokkolan ammattiopisto
Miika Niskanen, Ammattiopisto Lappia
Jere Piekkala, Salon seudun ammattiopisto
Aleksandr Otletov, Koulutuskeskus Salpaus
Yrjö Matikainen, Salon seudun ammattiopisto
Ville Sihvola, Ammattiopisto Lappia

202 Tryckteknik

Emma Lähde, Turun ammatti-instituutti
Iida Hakala, WinNova Länsirannikon Koulutus Oy
Mikael Aho, Stadin ammattiopisto
Sanni Träsk, Jyväskylän ammattiopisto
Henni Hiltunen, Jyväskylän ammattiopisto
Matti Tauslahti, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Outokumpu

203 Planering av trycksaker

Heli Haapatalo, Porvoon ammattiopisto
Nina Kivimäki, Omnian ammattiopisto
Oula Halonen, Porvoon ammattiopisto
Venla Myller, Jyväskylän ammattiopisto
Ville Lehtonen, SATAEDU Satakunnan ammattiopisto
Heidi Uuttu, Jyväskylän ammattiopisto
Sara Holm, Tampereen seudun ammattiopisto
Mikko Kuusela, Tampereen seudun ammattiopisto

204 Databehandling

Ilari Perämäki, Oulun seudun ammattiopisto
Joona Lahtinen, Koulutuskeskus Salpaus
Benjamin Saari, Kokkolan kauppaopisto - Karleby handelsinstitut
Kari Hyvönen, Savon ammatti- ja aikuisopisto
Antti Pyhäluoto, Oulun seudun ammattiopisto
Joonas Krühn, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu palvelut
Miko-Markus Moilanen, Keudan ammattiopisto
Joni Huuskonen, Savon ammatti- ja aikuisopisto

205 Datorer och nätverk

Ville Vuorinen, Liedon ammatti- ja aikuisopisto
Ossi Kajo, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu tekniikka ja kulttuuri
Miika Laurila, Oulun seudun ammattiopisto
Markus Häkkinen, Keudan ammattiopisto
Erkki Tervo, Lapin ammattiopisto
Niklas Lindgren, Turun ammatti-instituutti
Emil Aikio, Oulun seudun ammattiopisto
Roni Ylärakkola, Turun ammatti-instituutti

206 Produktion av webbsidor

Jere Kankaanranta, Etelä-Karjalan ammattiopisto
Pasi Matalamäki, SATAEDU Satakunnan ammattiopisto
Matias Hyry, Oulun seudun ammattiopisto
Tommi Hagelberg, Tampereen seudun ammattiopisto
Santeri Saraluhta, Tampereen seudun ammattiopisto
Hannu Jaakkola, Keudan ammattiopisto
Melker Narikka, Suomen Liikemiesten Kauppaopisto
Henry Heikkinen, Suomen Liikemiesten Kauppaopisto

301 Kundbetjäning och försäljning

Henri Tiihonen, Koulutuskeskus Salpaus
Leo Tuokko, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu palvelut
Rosa Rimpiläinen, Koulutuskeskus Salpaus
Essi Saarelainen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Lieksa
Salla-Maria Kola, Kokkolan kauppaopisto – Karleby handelsintitut
Kirsi Määttä, Oulun seudun ammattiopisto
Daniela Nieminen, Turun ammatti-instituutti
Severi Lukkarinen, MERCURIA Kauppiaitten kauppaoppilaitos

302 Frisering

Joona Jaakkola, Kouvolan seudun ammattiopisto
Taiju Koivula, Kouvolan seudun ammattiopisto
Ann-Charlott Lindholm, Porvoon ammattiopisto
Siiri Härmä, Salon seudun ammattiopisto
Liisa Mirjami Kaakinen, Oulun seudun ammattiopisto
Laura Purhonen, Etelä-Karjalan ammattiopisto
Sonja Nevalainen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu palvelut
Joannetta Pyökeri, Stadin ammattiopisto

303 Skönhetsvård

Essi Hautala, Vaasan ammattiopisto
Karoliina Ylipuranen, Ammattiopisto Lappia
Kirsi Havi, Vaasan ammattiopisto
Rafaela Truda, Optima
Tuulia Timonen, Suomen Kosmetologien Yhdistyksen Opisto
Kaisa Laukkanen, Jyväskylän ammattiopisto
Jonna Raitala, Koulutuskeskus Salpaus
Senni Jussila, Oulun seudun ammattiopisto

304 Blomsterbinderi

Josefina Kivero, Huittisten ammatti- ja yrittäjäopisto
Veera Simolin, Ammattiopisto Livia
Mirka Kiintonen, Faktia
Sonja Porvari, Huittisten ammatti- ja yrittäjäopisto
Anniliisi Mäkinen, Ammattiopisto Livia
Janika Landvik, Faktia
Taru Kaukonen, Etelä-Savon ammattiopisto

305 Närvårdare

Iida Heino - Essi Virtanen, Salon seudun ammattiopisto
Meri Mikkola - Miia Koskela, Kokkolan sosiaali- ja terveysalan opisto
Helena Suikkanen - Nanette Sinervo, Stadin ammattiopisto
Karita Pajala - Janina Virenius, Oulun seudun ammattiopisto
Gabriella Snellman - Hanna Hjulfors, Yrkesakademin i Österbotten
Tanja Liias - Akseli Kärkkäinen, Jyväskylän ammattiopisto
Erica Palosaari - Noora Lipsanen, Etelä-Savon ammattiopisto
Amanda Ahvenlampi - Sonja Juhala, Turun ammatti-instituutti

306 Rengöringsservice

Susanna Mustonen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu palvelut
Jonna Puhakka, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu palvelut
Tiina Heikkinen, Ammattiopisto Luovi
Sari Karp, Oulun palvelualan Opisto
Meri-Tuulia Olkkonen, Jyväskylän kotitalousoppilaitos
Reija Ahonen, Jyväskylän kotitalousoppilaitos
Tapani Salovesi, Savon ammatti- ja aikuisopisto
Emmi Seppänen, Keskuspuiston ammattiopisto

307 Klädsömnad

Elli Keitaanranta, Keudan ammattiopisto
Vilma Hassi, Tampereen seudun ammattiopisto
Maija Laiho, Tampereen seudun ammattiopisto
Miia Ylimäki, Koulutuskeskus Sedu
Minna Saalasti, Etelä-Karjalan ammattiopisto
Noora Suokas, Jyväskylän ammattiopisto
Laura Nieminen, Jyväskylän ammattiopisto
Alexandra Iiskola, Stadin ammattiopisto

308 Dekoration

Outi Mäenpää, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu palvelut
Iida Alestalo, MERCURIA Kauppiaitten Kauppaoppilaitos
Hanna Käräjäoja, Raahen Porvari- ja Kauppakoulu
Roosa Kivilä, Savon ammatti- ja aikuisopisto
Martta Siiroinen, Tampereen seudun ammattiopisto
Mirva Turkulainen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu tekniikka ja kulttuuri
Stella Ekström, Salon seudun ammattiopisto
Monica Suomilammi, Huittisten ammatti- ja yrittäjäopisto

309 Hästskötsel

Johanna Soiluva, Ypäjän hevosopisto
Janina Honkala, Axxell
Viivi Viitasaari, Harjun oppimiskeskus
Juulia Meller, Ypäjän hevosopisto
Saija Salminen, Keski-Pohjanmaan maaseutuopisto
Sanna Palosaari, Keski-Pohjanmaan maaseutuopisto
Emmi Liski, Koulutuskeskus Salpaus
Miina Sysilampi, Keski-Pohjanmaan maaseutuopisto

310 Företagsamhet

Antti Koljonen - Juuso Hänninen - Miro Merranmaa, Koulutuskeskus Salpaus
Janne Maljanen - Jussi Paunula - Matti Huovinen, Oulun seudun ammattiopisto
Josefin Nordgren - Emma Tikkala - Christian Huhtamäki, Vaasan ammattiopisto
Riku Korhonen - Jalmari Holopainen - Julius Julenius, Suomen Liikemiesten Kauppaopisto - Helsinki Business College
Sina Pääkkönen - Susanna Rikala - Veera Pikki, Mäntän seudun koulutuskeskus
Aarne Isometsä - Samuel Rantajääskö - Mikael Kotajärvi, Lapin ammattiopisto
Joni Kareinen - Elisa Antila - Karri Nurminen, Valkeakosken ammatti- ja aikuisopisto
Janita Lahtinen - Johanna Jokinen - Ada Vesa, Jyväskylän ammattiopisto

401 Möbelsnickare

Antti Moisio, Etelä-Karjalan ammattiopisto
Jaakko Järvi, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Markus Tikkanen, Omnian ammattiopisto
Jonathan Sandberg, Axxell
Ville-Valtteri Vilokkinen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Kitee
Joona Raitisoja, Keudan ammattiopisto
Samuli Hyry, Ammattiopisto Lappia
Jimmy Björkström, Optima

402 Ventilationsinstallation

Toni Lahtinen, Jyväskylän ammattiopisto
Teemu Heikkinen, Koulutuskeskus Salpaus
Onni Saavalainen, Kouvolan seudun ammattiopisto
Alvar Viertola, Jyväskylän ammattiopisto
Niki Metsävainio, Oulun seudun ammattiopisto
Mikko Niskanen, Savon ammatti- ja aikuisopisto
Anton Fonsen, WinNova Länsirannikon Koulutus Oy
Henri Vierikko, Tampereen seudun ammattiopisto

403 Stenarbeten

Tuomas Tihumäki, Vammalan ammattikoulu
Mikko Nissinen, Nivalan ammattiopisto
Iiro Masalin, Koulutuskeskus Salpaus
Jorma Halonen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu tekniikka ja kulttuuri
Ilmari Sakari Manner, Koulutuskeskus Salpaus

404 Målning och tapetsering

Jaakko Rentola, Koulutuskeskus Sedu
Anna-Kaisa Velakoski, Lapin ammattiopisto
Henna Otronen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu tekniikka ja kulttuuri
Taru Äyräväinen, Etelä- Karjalan ammattiopisto
Sari Nykänen, Jyväskylän ammattiopisto
Marjaana Hämäläinen, Savon ammatti- ja aikuisopisto
Johanna Rosenlund, Yrkesakademin i Österbotten
Olga Luostarinen, Pohjois- Karjalan ammattiopisto Kitee

405 Rörläggning

Juho Laasonen, Etelä-Savon ammattiopisto
Severi Koivuluoma, Koulutuskeskus Sedu
Iiro Jansson, Omnian ammattiopisto
Joni Raki, Omnian ammattiopisto
Pekka Pälvilä, Oulun seudun ammattiopisto
Joel Koskinen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu tekniikka ja kulttuuri
Toni Huhta, Ammattiopisto Lappia
Kristian Niskanen, Savon ammatti- ja aikuisopisto

406 Elinstallation

Max Petrell, Luksia, Länsi-Uudenmaan ammattiopisto
Eetu Salonen, Jyväskylän ammattiopisto
Pauli Ranta-Nilkku, Kokkolan ammattiopisto
Timo Joensuu, Järviseudun ammatti-instituutti
Olli-Pekka Hirsso, Oulun seudun ammattiopisto
Ville Pehkonen, Savon ammatti- ja aikuisopisto
Ville Kuoppala, Koulutuskeskus Salpaus
Jesse Lindholm, SATAEDU Satakunnan ammattiopisto

407 Husbyggnad, timmermansarbete

Juuso Hynninen, Keudan ammattiopisto
Aleksi Heiskanen, Ammattiopisto Lappia
Samuli Juurikainen, Oulun seudun ammattiopisto
Juuso Poutanen, Etelä-Savon ammattiopisto
Jarno Kaikkonen, Luksia, Länsi-Uudenmaan ammattiopisto
Henri Havurinne, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Kitee
Kent Åkerlund, Optima
Erkka Kolari, Savon ammatti- ja aikuisopisto

408 Husbyggnad, murning och plattsättning

Miika Tuominen, Raision ammattiopisto
Johanna Eloranta, Etelä-Savon ammattiopisto
Santeri Vartia, Keudan ammattiopisto
Jere Anttila, Raision ammattiopisto
Tobias Wik, Optima
Eetu Sieppi, Lapin ammattiopisto
Ville Miettunen, Ammattiopisto Lappia
Joonas Lappi, Jyväskylän ammattiopisto

410 Anläggning av grönområde

Hilla Tölli - Saija Tönkyrä, Oulun seudun ammattiopisto
Josefiina Lindroth - Elisa Katiska, Oulun seudun ammattiopisto
Viivi Paasonen - Ella Mäkinen, Ammattiopisto Livia
Camilla Karivainio - Elina Rantakivi, Savon ammatti- ja aikuisopisto
Sini Hirvonen - Anna-Liisa Pyökkilehto, Keudan ammattiopisto

501 Konditor

Elina Tanninen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu palvelut
Eero Rantala, Vammalan ammattikoulu
Nina Oinonen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu palvelut
Sonja Rantanen, Turun ammatti-instituutti
Sini Merjovirta, Stadin ammattiopisto
Riina Ronkainen, Lapin ammattiopisto
Jatta Hänninen, Oulun seudun ammattiopisto
Sanna Äijäläinen, Jyväskylän ammattiopisto

502 Restaurangkock

Dani Hänninen, Keudan ammattiopisto
Mikko Pynnönen, Keudan ammattiopisto
Mikko Lahtinen, Raision ammattiopisto
Saana Peltoniemi, Ahlmanin ammattiopisto
Lauri Marttila, Oulun seudun ammattiopisto
Johanna Ruottinen, Savonlinnan ammatti- ja aikuisopisto
Miia Oksanen, Ravintolakoulu Perho
Sarlina Saarnio, Porvoon ammattiopisto

503 Cateringkock

Mervi Vainiola - Essi Koski, Koulutuskeskus sedu
Tiia Patjas - Jasmin Keinänen, Kouvolan seudun ammattiopisto
Outi Simpura - Aleksi Pohjola, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu palvelut
Elli-Noora Viinikka - Miitri Ahlgren, Tampereen seudun ammattiopisto
Anni Häggman - Jennie Vähäkangas, Optima
Jasmin Kuikka - Enni Kraft, Savon ammatti- ja aikuisopisto
Iiro Salmela - Aaro Anttila, Turun ammatti-instituutti
Eerika Luokkanen - Aleksi Lukka, Hyria koulutus Oy

504 Servitör

Laura Järvinen, Jyväskylän ammattiopisto
Joona Finni, Jyväskylän ammattiopisto
Matias Pietarinen, Stadin ammattiopisto
Christina Holmström, Yrkesinstitutet Prakticum
Tuuli Hakola, Hyria koulutus Oy
Lauri Blomqvist, Ravintolakoulu Perho
Mirka Sarajärvi, Oulun seudun ammattiopisto
Helmi Heinänen, Tampereen seudun ammattiopisto

601 Automationsteknik

Antti Muuraiskangas, Kokkolan ammattiopisto
Oskari Harjunen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Lieksa
Peetu Koistinen, Vaasan ammattiopisto
Lauri Hautaniemi, Tampereen seudun ammattiopisto
Laura Manninen, Etelä-Kymenlaakson ammattiopisto
Markus Kinnunen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Lieksa
Niko Sorsamäki, Kokkolan ammattiopisto
Jesse Jämsen, Koulutuskeskus Salpaus

602 Elektronik

Jari Väisänen, Kainuun ammattiopisto
Santtu Ahola, Koulutuskeskus Salpaus
Tapio Immonen, Oulun seudun ammattiopisto
Veli Tapper, Jyväskylän ammattiopisto
Ilmari Kautiala, Salon seudun ammattiopisto
Jani Lahtimo, Koulutuskeskus Salpaus
Joonas Aaltonen, Salon seudun ammattiopisto
Ville Helminen, Etelä-Karjalan ammattiopisto

603 Maskinbearbetning

Marko Kalevo, Salon seudun ammattiopisto
Aleksi Tapanila, Vammalan ammattikoulu
Aki Jalonen, SATAEDU Satakunnan ammattiopisto
Topias Korpi, Koulutuskeskus Sedu
Arttu Manninen, Jyväskylän ammattiopisto
Peetu Manninen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Outokumpu
Eemi Saloranta, Hyria koulutus Oy
Mikko Mäntylaakso, Savon ammatti- ja aikuisopisto

605 Plåt och svetsning

Pekka Sumiloff, Oulun seudun ammattiopisto
Santeri Kinnunen, Vantaan ammattiopisto Varia
Antti-Ville Törmikoski, Oulun seudun ammattiopisto
Jarno Karvonen, Savon ammatti- ja aikuisopisto
Teemu Lehtinen, Vantaan ammattiopisto Varia
Arto Pudas, Ammattiopisto Lappia
Timo Paananen, Savon ammatti- ja aikuisopisto
Mika Nieminen, Koulutuskeskus Salpaus

606 Mekatronik

Elmeri Komi - Niko Kukkonen, Etelä-Karjalan ammattiopisto
Riku Hietala - Mikko Ylitalo, Kokkolan ammattiopisto
Niklas Kyrkkö - Lauri Luoma, Tampereen seudun ammattiopisto
Nilla Magga - Mikko Tallgren, Jyväskylän ammattiopisto
Jani Matilainen - Niklas Mattila, Jyväskylän ammattiopisto
David Henriksson - Tobias Järnström, Optima
Maria Kovanen - Kaisa Ruuska, Jyväskylän ammattiopisto

607 Maskinmontering och underhåll

Henri Korpela, Oulun seudun ammattiopisto
Jyri Rahkola, Ylä-Savon ammattiopisto
Jarkko Vimpari, Oulun seudun ammattiopisto
Kimmo Tielinen, Etelä-Karjalan ammattiopisto
Ilari Vehniäinen, Pohjoisen Keski-Suomen oppimiskeskus
Jesse Heikkilä, Etelä-Karjalan ammattiopisto
Petteri Kämäräinen, Pohjoisen Keski-Suomen oppimiskeskus
Henri Liukkonen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu tekniikka ja kulttuuri

Uppvisningsgrenar: Djurskötare

Vilja Kämppi, Keski-Pohjanmaan maaseutuopisto
Linnea Leinonen, Keski-Pohjanmaan maaseutuopisto
Outi Mannila, Koulutuskeskus Salpaus
Noora Viikari, Koulutuskeskus Salpaus
Essi Partanen, Kainuun ammattiopisto
Paula Risuaho, Ylä-Savon ammattiopisto
Meeri Viljamaa, Kainuun ammattiopisto
Iida Turunen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Kitee

Uppvisningsgrenar: Turism

Pinja Mähönen - Teemu Aalto, Keudan ammattiopisto
Sini Aaltonen - Veera Seppänen, Koulutuskeskus Salpaus
Anastasia Smirnova - Rosa Laaksonen, Omnian ammattiopisto
Sampo Selkälä - Henriikka Kärkkäinen, Omnian ammattiopisto
Roosa-Katariina Takkinen - Marita Karvinen, Jyväskylän ammattiopisto
Mona Nygren - Iida Väänänen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu palvelut
Karoliina Kemppe - Mari Kovala, Lapin matkailuopisto
Paula Ihamäki - Nenna Sadeharju, Tampereen seudun ammattiopisto

Uppvisningsgrenar: Ekonomiförvaltning

Ville Härkönen - Veera Metsälä, Koulutuskeskus Salpaus
Katri Niitti - Riku Manninen, Jyväskylän ammattiopisto
Juho Kulmala - Roope Nuutinen, Valkeakosken ammatti- ja aikuisopisto
Marjaana Kuusela - Ville Hellsten, Salon seudun ammattiopisto
Kristiina Kruuti - Sofia Vernikos, Tampereen seudun ammattiopisto
Tiia Lehikoinen - Mira Majoinen, Pohjois-Karjalan ammattiopisto Joensuu palvelut

MästarePLUS Kundbetjäning och försäljning

Akseli Pitkänen, Invalidiliiton Järvenpään Koulutuskeskus
Jenna Niemeläinen, Invalidiliiton Järvenpään Koulutuskeskus
Jukka Mäkelä, Invalidiliiton Järvenpään Koulutuskeskus
Wille Salmela, Keskuspuiston ammattiopisto
Jani Mäkinen, Kiipulan ammattiopisto
Nadham Al-Enzi, Ammattiopisto Luovi

MästarePLUS Fastighetsservice

Niko-Petteri Eschner, Omnia ammattiopisto
Jori Näykki, Ammattiopisto Luovi
Sami Alenius, Kiipulan ammattiopisto
Eetu Lassila, Ammattiopisto Luovi
Kari Heikkilä, Kiipulan ammattiopisto
Jami Saarinen, Koulutuskeskus Tavastia
Ilmari Laaksonen, Keskuspuiston ammattiopisto
Miika Valjakka, Bovallius ammattiopisto

MästarePLUS Logistik

Tuukka Horttanainen, Ammattiopisto Luovi
Jesse Pulkkinen, Ammattiopisto Luovi
Ivar Myrnes, Ammattiopisto Luovi
Toni Orell, Ammattiopisto Luovi
Mikko Kainulainen, Kiipulan ammattiopisto
Tuomas Ängeslevä, Kiipulan ammattiopisto
Olli Hekkala, Invalidiliitto Järvenpään koulutuskeskus
Miika Iskanius, Invalidiliitto Järvenpään koulutuskeskus

MästarePLUS Rengörningsservice

Jatta Heikkilä, Ammattiopisto Luovi
Tuomas Paananen, Bovallius ammattiopisto
Sarita Viitavuori, Bovallius ammattiopisto
Pauliina Kuronen, Keskuspuiston ammattiopisto
Suvi Lievonen, Ammattiopisto Luovi

 

Huvudsamarbetspartners:





 

 

 

    

 


Samarbetspartners:

 

 

 

 

           

 

            

 

pkky skills